wikstroms ny logotyp-1

Kontakta mig >>
Fina offerter >>

offerter Kontaktamig

Kontakta oss

Wikströms Tryckeri AB
Box 856
751 08 Uppsala

Tel: 018-18 22 30
Fax: 018-71 29 27

Mail: info@wikstroms.se

Besöksadress: Vimpelgatan 4, Uppsala

 

Administration

VD

Åsa Grünewald
018-18 22 35
asa.grunewald@wikstroms.se

Ekonomiansvarig

Yvonne Fridström
018-18 22 34
yvonne.fridstrom@wikstroms.se

 

Försäljning

VD

Åsa Grünewald
018-18 22 35
asa.grunewald@wikstroms.se

Styrelseordförande/Marknad

Acke Grünewald
018-18 22 31, mob: 070-606 86 87
acke@wikstroms.se

Projektledare

Peter Englund
018-18 22 38, mob: 070-223 34 05
peter.englund@wikstroms.se

Säljare

Charlotte Hörngren
mob: 073-662 10 86
charlotte@wikstroms.se

 

Produktion

IT-ansvarig

Jonas Ericsson
018-18 22 41
jonas.ericsson@wikstroms.se

Originalare

Åsa Vading
018-18 22 40
asa.vading@wikstroms.se

Prepressoperatör

Mats Hiller
018-18 22 40
mats.hiller@wikstroms.se

Leveranser

Isabella Larsson
018-18 22 37
isabella.larsson@wikstroms.se

Offertförfrågan

Fyll i fälten så ringer vi upp så snart vi kan.
Har du svårt att förklara din idé skriftligt går det bra att hoppa över det fältet. Om du vill kontakta oss direkt:

Kontakta mig

Fyll i Uppgifterna nedan så kontaktar vi dig så snart vi kan

Om du vill kontakta oss direkt: